Fotogalerie

Průběh výstavby

Sledujte s námi průběh výstavby.

Vzorový byt Rezidence Bavaria

Prohlédněte si fotografie našeho vzorového bytu. Jeho vybavení vznikalo ve spolupráci se studiem Hanák nábytek a Bednář interiér. Prohlédnout si zde můžete možnou kombinaci z našeho standardního vybavení bytu(podlahy, dveře, koupelna). Designová svítidla od U1 lighting, použití stěrky San Marco nebo i závěsy a tapety od INKU International. Foto:Adam Holubovský.

Vítejte v Rezidenci Bavaria

Rezidence Bavaria je určena zájemcům, kteří touží po výjimečném a nekonvenčním bydlení v osobité atmosféře a atraktivní lokalitě, která splňuje vysoké nároky na pohodlí, infrastrukturu a všude obklopující zeleň. Tešíme se na osobní setkání s Vámi.

Rezidence Bavaria

Prohlédněte si video představující Rezidenci Bavaria z ptačí perspektivy.

Interiér vzorového bytu

Přijďte si prohlédnout náš vzorový byt, který jsme pro Vás připravili ve spolupráci s interiérovým studiem Hanák nábytek a kuchyňským studiem Bednář interiér

Průkazy energetické náročnosti budovy.

Průkazy energetické náročnosti budovy A3 a A4.

Zahájena I. ETAPA prodeje bytů a rodinných domů. Bytový dům A3, ve kterém najdete 30 bytů s dispozicemi 1+ kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a 1 atelier. Sekce A5 zahrnuje 6 řadových rodinných domů o dispozicích 4+kk se zahradou, garáží, terasou a balkonem.