Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím

Fotogalerie

LOFT 1 - Industrial design concept

Jedinečný designový loftový byt dispozice 4+kk o celkové ploše 330m2.Dominantou loftu je bezpochyby velmi vzdušný obývací prostor (73 m2) s kuchyňským koutem, vedoucí přes obě dvě podlaží bytu – výška stropu 6 metrů. Centrálním prvkem celého otevřeného prostoru je historický litinový sloup i přiznaný robustní I nosník, nesoucí původní klenutý strop. Tyto historické konstrukční prvky spolu s monumentálními okny a režným cihelným zdivem dodávají loftu velice specifickou atmosféru. Charakter interiéru utváří propojení těchto historických prvků v industriálním stylu s moderními designovými prvky a vybavením. Jako je skleněná lávka galerie, skleněné zábradlí, použití stěrek na stěny, moderní nábytek a solitérní krbová kamna.

LOFT 2 - Wooden design concept

Loftový byt č. 2 se nachází ve 3.NP budovy bývalého pivovaru a má dispozici 3+kk o 166 m2. Jeho jedinečnost určuje především přiznaná zachovalá dřevěná stropní konstrukce z trámů a fošen, ze kterých přímo dýchá historie a navozuje útulnou a příjemnou atmosféru. Návrh designu celého interiéru šikovně využívá původních svislých trámů, které přirozeně rozdělují funkční zóny bytu a tím i určují systematické rozmístění nábytku. K industriální minulosti budovy odkazují i klenutá okna, široké parapety a původní cimbuří lemující venkovní terasu.

Rezidence Bavaria

Popis lokality rezidence Bavaria

Rezidence Bavaria je určena zájemcům, kteří touží po výjimečném a nekonvenčním bydlení v osobité atmosféře a atraktivní lokalitě, která splňuje vysoké nároky na pohodlí, infrastrukturu a všude obklopující zeleň. Uzavřený bytový komplex dostane svoji charakteristickou podobu díky důmyslné a citlivé přestavbě industriální budovy ze 17.století.

Loftové byty rezidence Bavaria

Tato část projektu nabídne jedinečné lofty, světově oblíbenou formu bydlení, kterou v Brně nenajdete. Při náročné rekonstrukci historického objektu, původního pivovaru, se postupuje s důrazem na respekt a zachování originálních industriálních prvků. Loftové byty se navíc ponesou v duchu nadstandardního designu, jedinečnosti a prestižního bydlení. REZIDENCE BAVARIA to je spojení luxusu, historie, původní architektury a atraktivních velkorysých prostor plných světla a vzdušnosti. Fotogalerie vytvořena z návrhů bytového designéra.

Průkazy energetické náročnosti budovy.

Průkazy energetické náročnosti budovy A3 a A4.

Zahájena I. ETAPA prodeje bytů – bytový dům A3, ve kterém najdete 30 bytů s dispozicemi 1+ kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a 1 atelier.