Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím

Fotogalerie

Průběh výstavby

Sledujte s námi průběh výstavby.

Vzorový byt Rezidence Bavaria

Prohlédněte si fotografie našeho vzorového bytu. Jeho vybavení vznikalo ve spolupráci se studiem Hanák nábytek a Bednář interiér. Prohlédnout si zde můžete možnou kombinaci z našeho standardního vybavení bytu(podlahy, dveře, koupelna). Designová svítidla od U1 lighting, použití stěrky San Marco nebo i závěsy a tapety od INKU International. Foto:Adam Holubovský.

Vítejte v Rezidenci Bavaria

Rezidence Bavaria je určena zájemcům, kteří touží po výjimečném a nekonvenčním bydlení v osobité atmosféře a atraktivní lokalitě, která splňuje vysoké nároky na pohodlí, infrastrukturu a všude obklopující zeleň. Tešíme se na osobní setkání s Vámi.

Rezidence Bavaria

Prohlédněte si video představující Rezidenci Bavaria, vizualizuace lokality a jedinečných loftových bytů, vytvářených v úzké spolupráci s bytovým designérem.

LOFT 1 - Industrial design concept

Jedinečný designový loftový byt dispozice 4+kk o celkové ploše 330m2.Dominantou loftu je bezpochyby velmi vzdušný obývací prostor (73 m2) s kuchyňským koutem, vedoucí přes obě dvě podlaží bytu – výška stropu 6 metrů. Centrálním prvkem celého otevřeného prostoru je historický litinový sloup i přiznaný robustní I nosník, nesoucí původní klenutý strop. Tyto historické konstrukční prvky spolu s monumentálními okny a režným cihelným zdivem dodávají loftu velice specifickou atmosféru. Charakter interiéru utváří propojení těchto historických prvků v industriálním stylu s moderními designovými prvky a vybavením. Jako je skleněná lávka galerie, skleněné zábradlí, použití stěrek na stěny, moderní nábytek a solitérní krbová kamna.

LOFT 2 - Wooden design concept

Loftový byt č. 2 se nachází ve 3.NP budovy bývalého pivovaru a má dispozici 3+kk o 166 m2. Jeho jedinečnost určuje především přiznaná zachovalá dřevěná stropní konstrukce z trámů a fošen, ze kterých přímo dýchá historie a navozuje útulnou a příjemnou atmosféru. Návrh designu celého interiéru šikovně využívá původních svislých trámů, které přirozeně rozdělují funkční zóny bytu a tím i určují systematické rozmístění nábytku. K industriální minulosti budovy odkazují i klenutá okna, široké parapety a původní cimbuří lemující venkovní terasu.

LOFT 5

Unikátní loftový byt „LOFT 5“ umístěný v 2. NP levého křídla budovy s otevřenou dispozicí 3+kk, o výměře 138 m2 , s balkonem 16 m2 a venkovním, krytým parkovacím stáním. Použitím velkoformátových prosklených dveří je umocněn průhled ze vstupní haly do hlavního prostoru LOFTU a dává vyniknout jedné z dominant interieru - krbovým kamnům. Celým prostorem obývacího pokoje, jídelny a kuchyně se prolíná stěna z režného cihelného zdiva, která tak interiér opticky zceluje a podtrhuje atmosféru historické budovy. Dalším zajímavým prvkem interiéru je citlivé zakomponování původního klenutého otvoru jako součást prostoru s jídelním stolem. Použitím výrazných, charakteristických prvků v interiéru je tak dosaženo optického rozdělení na jednotlivé funkční zóny.

Interiér vzorového bytu

Přijďte si prohlédnout náš vzorový byt, který jsme pro Vás připravili ve spolupráci s interiérovým studiem Hanák nábytek a kuchyňským studiem Bednář interiér

Průkazy energetické náročnosti budovy.

Průkazy energetické náročnosti budovy A3 a A4.

Zahájena I. ETAPA prodeje bytů a rodinných domů. Bytový dům A3, ve kterém najdete 30 bytů s dispozicemi 1+ kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a 1 atelier. Sekce A5 zahrnuje 6 řadových rodinných domů o dispozicích 4+kk se zahradou, garáží, terasou a balkonem.