Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím

Rezidence Bavaria

Moderní bydlení s dotekem historie.

Rezidence Bavaria splňuje jednu z nejdůležitějších podmínek pro spokojené bydlení a to je skvělá LOKALITA.

 

        Rezidence je z velké části situována do krásného prostředí uprostřed přírody, v lokalitě stabilizované a klidné zástavby rodinných domů.

A_logo_bavariačb        LOFTY, které vzniknou rekonstrukcí budovy starého pivovaru budou krásnou, i když stavebně náročnou devizou celého projektu.

dvojgaražčb       Možnost zakoupení garáže nebo dvojgaráže v podzemních patrech bytových domů (samostatné jednotky se sekčními vraty).

nakupak       Výborná dostupnost obchodnícho centra. 

Loftové byty rezidence Bavaria

Tato část projektu nabídne jedinečné lofty, světově oblíbenou formu bydlení, kterou v Brně nenajdete. Při náročné rekonstrukci historického objektu, původního pivovaru, se postupuje s důrazem na respekt a zachování originálních industriálních prvků. Loftové byty se navíc ponesou v duchu nadstandardního designu, jedinečnosti a prestižního bydlení. REZIDENCE BAVARIA to je spojení luxusu, historie, původní architektury a atraktivních velkorysých prostor plných světla a vzdušnosti. Fotogalerie vytvořena z návrhů bytového designéra.

Zahájena I. ETAPA prodeje bytů – bytový dům A3, ve kterém najdete 30 bytů s dispozicemi 1+ kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a 1 atelier.